
Універсальна вібраційна шліфувальна машина KRAISSMANN 250 MS-A 12, 250 Вт, 6000-12000 кол/хв
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 0107021
- +380 (95) 138-62-35
Опис вібраційна шліфувальна машина KRAISSMANN 250 MS-A 12:
Вібраційна шліфмашина KRAISSMANN 250 MS-A 12 - якісний, надійний інструмент побутового класу основним призначенням якого є шліфування різних поверхонь: стін, дерев'яних виробів, автомобільних деталей та ін. Для швидкої заміни шліфшкурки в моделі KRAISSMANN 250 MS-A 12 передбачений притискний механізм з обох сторін підошви. Завдяки дуже високій потужності двигуна (250Вт), шліфувальна машина може витримувати тривалі навантаження. Кнопка включення має функцію фіксації, що значно полегшує роботу. Модель оснащена змінною шліфувальної платформою.
Особливості шліфмашини KRAISSMANN 250 MS-A 12:
- Ергономічний дизайн
- Збалансованість конструкції
- Блокування кнопки включення
- Регулятор оборотів
- Алюмінієве підставу
- Фіксатор наждачного паперу
- Змінна шліфувальна платформа
Комплектація KRAISSMANN 250 MS-A 12:
Шліфмашина Kraissmann 270 SS 12
Пилозбірник
Змінна шліфувальна платформа
Керівництво по експлуатації
Картонна упаковка
Технічні характеристики вібраційної шліфмашини KRAISSMANN 250 MS-A 12:
Потужність, Вт: 250
Напруга/частота, В/Гц: 220/50
Тип шліфмашини: вібраційна
Розміри підошви, мм: 90*187
Кількість коливань в хв.: 6000-12000
Амплітуда коливань, мм: 2,0
Робоча поверхня (прямокутна): 90х187 мм
Робоча поверхня (трикутна): 148х148х100 мм
Вага, кг: 1,65
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Максимальна частота коливання платформи | 12000 кол/хв |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Розмір ходу платформи | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Ширина шліфування | 90 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 350 ₴
