
Фільтр очищення повітря + редуктор в металі INTERTOOL PT-1410
432 ₴
- В наявності
- Код: PT-1410
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Фільтр очищення повітря необхідний для якісного фарбування фарбопультом або для безперебійної роботи пневмоінструменту. Очищає повітря з компресора від вологи, масла і пилу. Вловлює дрібні частинки до 20 мікрон.
На корпусі фільтра встановлений редуктор, Ви можете легко виставити необхідний тиск в магістралі.
Внизу колби встановлений клапан для скидання накопиченого масла і вологи.
Особливості
- Фільтруючий елемент виготовлений зі спіненого металу;
- Автоматичний дренаж;
- Регулятор тиску від 0 до 12 атмосфер.
Фільтр з редуктором встановлюють безпосередньо після виходу з компресора.
В комплект не включені перехідники. Має 2 внутрішні різьби для підключення діаметром 1/2".
| Тип | фільтр очищення повітря |
|---|---|
| Регулятор тиску | 0-12 атм |
| Рівень фільтрації | до 20 мікрон |
| Пропускна здатність | до 1200 л/хв |
| Діаметр шланга | 8-10 мм |
| Гарантія | 6 міс. |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Вага | 0,540 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.46 кг |
- Ціна: 432 ₴






