
Лебідка важільна барабанна INTERTOOL GT1454
810 ₴
- В наявності
- Код: GT1454
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лебідка важільна барабанна INTERTOOL GT1454
| Тягове зусилля | 450 кг |
|---|---|
| Довжина троса | 10 м |
| Максимальний діаметр покриття | 4,2 мм |
| Вага | 3,500 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вантажопідйомність | 450 кг |
| Канатоємкість | 10 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
- Ціна: 810 ₴
