
Шліфмашина ексцентрикова INTERTOOL WT-0541, 300 Вт, 5000-12000 об/хв, 125 мм
1 299 ₴
939 ₴
- Готово до відправки
- Код: WT-0541
- +380 (95) 138-62-35
Опис шліфувальна машина ексцентрикова INTERTOOL WT-0541:
Орбітальна (ексцентрикова) шліфмашина відмінно підходить для оздоблювальних робіт і не тільки! Чудово шліфує будь-якої форми поверхні (у т. ч. увігнуті, округлі тощо).
Ідеально підійде для фінішної, тонкої зачистки.
Цієї шліфмашинкою Ви можете шліфувати різні види поверхонь, за рахунок регулятора швидкості (частоти обертання). Зачищає поверхні з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла та інших Ролик регулятора знаходиться зверху на корпусі, це дозволяє швидко перемикати обороти, не відриваючись від процесу шліфування і вибирати оптимальний режим.
Машинка з діаметром опорної платформи 125 мм, забезпечена пилозбірником, який полегшить Вашу роботу. Більше не потрібно прибирати залишки пилу після шліфування!
Шліфмашина займає мало місця - досить компактна. Ергономічний сучасний дизайн і мала вага дозволяють зручно тримати її в руці і не втомлюватися під час тривалих робіт!
Особливості:
- Зручна, легка, проста у використанні
- Наявність пилозбірника полегшить прибирання після роботи
- Підходить для тонкої обробки
- Шліфувальний круг легко і швидко замінюється - підошва з липучкою
- Можна підключити до будівельного пилососа
Комплектація:
- Шліфмашина ексцентрикова
- Мішок для збору пилу
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 939 ₴






