
Стрічкова шліфувальна машина Grand ЛШМ-1250
2 441 ₴
- Немає в наявності
- Код: ЛШМ-1250
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис стрічкова шліфувальна машина Grand ЛШМ-1250:
Grand ЛШМ-1250. Це оптимальне рішення для виконання оздоблювальних робіт. Модель укомплектована потужним двигуном в 1 250 Вт, що дозволяє працювати зі швидкістю шліфувальної стрічки в 120-380 м/хв.
Варто купити стрічкову шліфувальну машинку Гранд ЛШМ-1250 і за підвищену продуктивність. Інструмент дозволяє використовувати шлифленту 533х76 мм, що забезпечує прекрасну якість обробки поверхонь.
Незважаючи на те, що цю шліфувальну машинку Гранд ЛШМ-1250 ціна цілком доступна, вона відрізняється простою настройкою. Так, натяжка шліфувальної стрічки виконується вручну, без використання специфічних інструментів.
Переваги:
- висока якість – натяжний механізм відрізняється надійністю;
- наявність пилозбірника – чистота на робочому місці має значення;
- фіксація включення – це дозволяє працювати досить довго;
- хороша комплектація – шліфмашинка поставляється з пилозбірником і інструкцією.
Технічні характеристики:
- Потужність (Вт) 1250
- Напруга (В) 220
- Частота струму (Гц) 50
- Тип живлення Від мережі
- Швидкість протягання стрічки (м/хв) 120-380
- Розмір шліфувальної стрічки (мм) 533/76
- Регулювання оборотів Є
- Вага (кг) 3.6
- Доставка/Оплата післяплата, Оплата на картку, Термін доставки 1-3 дні
- Клас захисту корпусу IP20
- Гарантія (міс) 12
Комплектація:
- 2 струбцини,
- Гарантійний талон,
- Інструкція з експлуатації,
- Картонна упаковка,
- Пилозбірний мішок,
- Шліфувальна стрічка
Клас інструменту Напівпрофесійний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна частота коливання платформи | 380 кол/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 441 ₴

