
Шліфмашина орбітальна (ексцентрикова) MPT MRS3203, 125мм.,12000 об/хв, шліфувальний круг 1шт
2 215 ₴
- В наявності
- Код: MRS3203
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис шліфувальна машина орбітальна (ексцентрикова) MPT MRS3203:
Шліфувальна орбітальна ексцентрикова машина MPT MRS3203 призначена для фінішної обробки різних поверхонь. Висока потужність 320 Вт-ного двигуна забезпечує ефективну роботу. Максимальна кількість обертів – 6000-12000 об/хв. Ідеально підходить для тонкої обробки. Шліфувальний круг легко і швидко змінюється, так як підошва оснащена липучкою. Є можливість підключення до побутового пилососа.
Особливості:
• висока потужність забезпечує високу ефективність роботи
• наявність пилозбірника полегшить прибирання після роботи
• підходить для тонкої обробки
• шлифовальный круг легко і швидко замінюється - підошва з липучкою
• підключення до будівельного пилососа
Характеристики товару шліфувальна орбітальна (ексцентрикова) MPT MRS3203:
- Торгова марка:MPT
- Країна:КНР
- Вага:1.825 кг
- Довжина шнура, м:1,8
- Потужність, Вт:320
- RPM, об/хв:12 000
- Наявність кейса:немає
- Розмір платформи, мм:125
- Напруга, В:220
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Вага | 1.825 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 215 ₴




