
Кутова шліфувальна машина (болгарка) Craft-tec PXAG-433 (125 мм, 920 Вт)
941 ₴
- В наявності
- Код: PXAG-433
- +380 (95) 138-62-35
Опис кутова шліфувальна машина Craft-tec PXAG-433:
Болгарка CRAFT-TEC PXAG433 характеризується розширеними функціональними можливостями, використовується для шліфування різних поверхонь, оброблення пластику, каменю, металу. Рушійна сила інструменту представлена електричним двигуном потужністю 920 Вт, створює високі робочі обороти. До головних переваг моделі слід віднести високу продуктивність, простоту у використанні. Кутова шліфувальна машина CRAFT-TEC PXAG433 розроблена за новітніми технологіями та досягненнями з різних галузей знань, в повній мірі задовольняє строгим вимогам, що пред'являються. Інструмент оснащений кнопкою блокування включення/вимикання, що сприяє тривалій безперервній роботі моделі. Фіксатор шпинделя блокує шпиндель в нерухомому стані, що забезпечує максимальну зручність при монтажі аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft-Tec |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 941 ₴
