
Акумуляторний шуруповерт Best ТАК-18 Li, 18 В, 2 а/ч, 2 акк., 2 швидкості, LED підсвічування, інд. заряду, кейс
1 384 ₴
- Немає в наявності
- Код: ДА-18 Li
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис дриль-шуруповерт акумуляторний Best ТАК-18Li:
Шуруповерт акумуляторний Best ТАК-18Li – модель із швидкозатискним патроном і двома Li-ion батареями. Надійний інструмент у побутовому використанні, так і на професійному рівні. Сучасний, інноваційний дизайн з ідеальною ергономікою, двошвидкісний редуктор з реверсом і динамічної кнопкою пуску ідеально підійдуть для виконання робіт. Доповнюють особливості шуруповерта Best ТАК-18Li – підсвічування робочої зони і індикатор заряду елемента живлення.
Особливості шуруповерта Best ТАК-18 Li:
- багатоступінчастий редуктор
- підсвічування робочої зони
- індикація рівня зарядки акумулятора
- реверс
- регулювання ступеня зусиль затягування
- 2 потужних акумулятора
- одна година зарядки
Комплектація Best ТАК-18Li:
- шуруповерт Best ТАК-18Li,
- А. К. Б — 2 шт,
- зарядний пристрій,
- біта,
- інструкція,
- гарантійний талон
- пластиковий кейс
Технічні характеристики акумуляторний шуруповерт Best ТАК-18 Li:
вольтаж акумулятора — 18 Вольт
ємність акумулятора — 2 А. ч.
вид акумулятора — Li-ion
кількість обертів — 0-350 об/хв; 0-1350 об/хв
максимальний крутний момент — 28 Нм
кількість позицій крутного моменту — 18+1 (свердління)
патрон — швидко затискний
діаметр патрона — 0,8-10 мм
час заряду — 1 година
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
- Ціна: 1 384 ₴



