
Кутова шліфувальна машина (болгарка) Spektr SAG-1500 (125 мм, регулювання обертів)
1 215 ₴
- В наявності
- Код: 06148
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис кутова шліфмашина Spektr SAG-1500:
Болгарка Spektr SAG-1500 — це надійний і якісний інструмент з подовженою ручкою, який може стати хорошим помічником при роботі, пов'язаної з різкою металу, каменю, а також для шліфування різних поверхонь. В інструменті встановлений потужний двигун, функція регулювання оборотів дозволяє регулювати частоту обертання двигуна в діапазоні 0....11000 об/хв
Особливості:
- Подовжена рукоятка;
- Регулювання оборотів;
- Швидкий доступ до щіток;
- Металеві підшипники.
Комплектація:
- Болгарка Spektr SAG-1500;
- Захисний кожух;
- Додаткова рукоятка;
- Ключ;
- Комплект запасних щіток;
- Інструкція по експлуатації;
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спектр |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 215 ₴






