
Перфоратор мережевий SDS-MAX AEG: 1100 Вт, 9 Дж, 3000 уд/хв, Ø≤40 мм (бетон) (KH5G)
15 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4935418160
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4935418160
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Вага | 6.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 7.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 450 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3000 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 105 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 15 150 ₴

