
Шліфмашина кутова мережева AEG : Ø= 230 мм, 2200 Вт, 6600 об/хв
7 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4935431720
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4935431720
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 7 700 ₴







