
Перфоратор електричний Мінськ МПЕ-2100, 5 Дж, 4800 уд/хв, 3 режими, 2 патрони, кейс
2 304 ₴
- В наявності
- Код: 06451
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис перфоратор бочковий Мінськ МПЕ-2100:
Перфоратор Мінськ МПЕ-2100 служить для різання отворів в цеглі, бетоні та інших матеріалах під час проведення ремонтно-будівельних робіт. Має 3 режими роботи: довбання, свердління і свердління з ударом. Дана модель має високу потужність, компактний розмір і невелика вага, що дозволяє працювати з даними інструментом тривалий час без перерв. Перфоратор поставляється в пластиковому кейсі, що спрощує зберігання і транспортування.
Комплектація Мінськ МПЕ-2100:
- Перфоратор Мінськ МПЕ-2100:
- Піка;
- Зубило; без перерв
- Додатковий патрон;
- Бічна рукоятка;
- Ключ;
- Інструкція по експлуатації;
- Пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minsk |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4800 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
- Ціна: 2 304 ₴

