![Шліфмашина ексцентрикова акумул. B+D : Li-Ion 18В, 1.5Агод, 12000об/хв, стопа Ø=125 мм[Зар.пристрій], фото 1](https://images.prom.ua/5112360026_shlifmashina-ekstsentrikova-akumul.jpg)
Шліфмашина ексцентрикова акумул. B+D : Li-Ion 18В, 1.5Агод, 12000об/хв, стопа Ø=125 мм[Зар.пристрій]
6 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: BDCROS18
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис акумуляторна шліфмашина ексцентрикова BLACK+DECKER BDCROS18
Особливості Ексцентрикової акумуляторної шліфмашини BLACK+DECKER BDCROS18
- Частина лінійки інструментів 18 з літієвою батареєю
- Швидке видалення матеріалу, щоб виконати вашу роботу швидше і без зусиль
- Сумка для пилу, для більш чистої робочої зони
- В'язаний багаторазовий абразивний лист в комплекті
- Легкий і компактний інструмент
- Достатня автономія для завершення більшості додатків
- Перемикач з кнопкою живлення для безперервного використання
- Багатоцільовий мішок для зберігання виробів і абразивних аркушів
Технічні характеристики Ексцентрикової шліфмашини BLACK+DECKER BDCROS18
- Тип акумулятора - Літій-іонний (Li-Ion)
- Напруга - 18 В
- Ємність - 1.5 Ач
- Швидкість обертання - 12000 об/хв
- Розмір шліфувального паперу - 125 мм
- Амплітуда коливань - 1.3 мм
- Вага 1.3 кг
Комплектація BLACK+DECKER BDCROS18
- Акумуляторна шліфмашина ексцентрикова BDCROS18
- Акумулятор Li-Ion 18 В (1.5 Ач)
- Зарядний пристрій 400 мА
- Аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Амплітуда коливань | 1.3 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 6 900 ₴
![Шліфмашина ексцентрикова акумул. B+D : Li-Ion 18В, 1.5Агод, 12000об/хв, стопа Ø=125 мм[Зар.пристрій], фото 2](https://images.prom.ua/3437712595_w201_h201_shlifmashina-ekstsentrikova-akumul.jpg)
![Шліфмашина ексцентрикова акумул. B+D : Li-Ion 18В, 1.5Агод, 12000об/хв, стопа Ø=125 мм[Зар.пристрій], фото 3](https://images.prom.ua/3437712599_w201_h201_shlifmashina-ekstsentrikova-akumul.jpg)
![Шліфмашина ексцентрикова акумул. B+D : Li-Ion 18В, 1.5Агод, 12000об/хв, стопа Ø=125 мм[Зар.пристрій], фото 4](https://images.prom.ua/3437712607_w201_h201_shlifmashina-ekstsentrikova-akumul.jpg)
![Шліфмашина ексцентрикова акумул. B+D : Li-Ion 18В, 1.5Агод, 12000об/хв, стопа Ø=125 мм[Зар.пристрій], фото 5](https://images.prom.ua/3437712612_w201_h201_shlifmashina-ekstsentrikova-akumul.jpg)
![Шліфмашина ексцентрикова акумул. B+D : Li-Ion 18В, 1.5Агод, 12000об/хв, стопа Ø=125 мм[Зар.пристрій], фото 6](https://images.prom.ua/3437712617_w201_h201_shlifmashina-ekstsentrikova-akumul.jpg)
![Шліфмашина ексцентрикова акумул. B+D : Li-Ion 18В, 1.5Агод, 12000об/хв, стопа Ø=125 мм[Зар.пристрій], фото 7](https://images.prom.ua/3437712618_w201_h201_shlifmashina-ekstsentrikova-akumul.jpg)
