
Зубило для каменю HEX 30*410 мм, ширина 75 мм. INTERTOOL SD-0463
468 ₴
- В наявності
- Код: SD-0463
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.824 кг |
| Довжина зубила | 410 мм |
| Обсяг | 0,001500 |
| Тип | зубило плоске |
| Тип кріплення | HEX |
| Ширина підстави | 30 мм |
| Ширина робочої частини | 75 мм |
- Ціна: 468 ₴

