
Акумуляторний ударний безщітковий гайковерт Grand АГ-21UBL/PRO (2 акумулятора 21В, 4 Ач, кейс)
2 821 ₴
- В наявності
- Код: GRDA21UBL
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис акумуляторний гайковерт Grand АГ-21 UBL/PRO:
Безщітковий акумуляторний гайковерт Grand АГ-21 UBL/PRO - це електроінструмент, який працює від акумуляторної батареї та використовується для затягування та відкручування кріпильних елементів, таких як гайки та болти.
Основні характеристики гайковерта Grand АГ-21 UBL/PRO:
- Тип двигуна: безщітковий
- Номінальна напруга: 21 В
- Місткість акумулятора: 4 А·год
- Максимальний момент, що крутить: 300 Н·м
- Максимальна швидкість обертання: 0-2600 об/хв
- Частота ударів: 0-3200 уд/хв
- Розмір патрона: 1/2 дюйми (квадрат)
Безщітковий двигун гайковерта Grand АГ-21 UBL/PRO забезпечує більш високу ефективність та тривалість роботи в порівнянні з традиційними гайковертами. Акумуляторна батарея з високою ємністю забезпечує достатню потужність для виконання більшості завдань із затягування та відкручування кріпильних елементів. Крім того, гайковерт Grand АГ-21 UBL/PRO має регулювання швидкості та крутного моменту, що дозволяє налаштувати його роботу в залежності від необхідних умов та запобігти пошкодженню кріпильних елементів.
Особливості гайковерта Grand АГ-21 UBL/PRO:
- Три режими обертання;
- Безщітковий двигун;
- Високий крутний момент;
- Світлодіодне підсвічування робочої зони;
- Індикатор рівня заряду;
- Реверс.
Комплектація:
- Гайковерт ударний акумуляторний Grand АГ-21UBL/PRO
- Акумуляторна батарея 21 В, 4 Ач -2 шт
- Зарядний пристрій
- Шестигранний швидкознімний патрон 22мм
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Вага | 2 кг |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний крутний момент | 300 H*m |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
- Ціна: 2 821 ₴




