
Пила дискова Best ПД-210-2500
1 845 ₴
- Немає в наявності
- Код: BPD2500
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила дискова Best ПД-210-2500
Стан: Новий; Виробник: Best; Живлення: Мережа 220В; Споживана потужність: 2500.0 Вт; Максимальний діаметр диску: 210.0 мм; Максимальна кількість обертів: 6000.0 об/хв; Максимальна глибина різу: 72.0 мм; Кут нахилу: 45.0 град.; Вага: 5.4 кг; Гарантійний термін: 12мес
Комплектація. Тип упаковки: Картонна коробка; Захисний кожух: Так; Паралельний упор: Так
Додаткові функції. Блокування кнопки включення: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 72 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Паралельний упор | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 845 ₴



