
Пила ланцюгова Best ПЦ-2750
1 440 ₴
- Немає в наявності
- Код: BPC2750
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила ланцюгова Best ПЦ-2750
Стан: Новий; Виробник: Best; Живлення: Мережа 220В; Розташування двигуна: Поперечний; Довжина шини: 405.0 мм; Крок ланцюга: 3/8"; Швидкість обертання ланцюга: 13.0 м/с; Об'єм масляного бака: 110.0 мл; Вага: 4.8 кг; Гарантійний термін: 12мес
Характеристики електродвигуна, акумулятора. Споживана потужність: 2750.0 Вт
Додаткові функції. Гальмо ланцюга: Так; Блокування кнопки включення: Так
Комплектація. Тип упаковки: Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 405 мм |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 440 ₴

