
Акумуляторний шуруповерт CROWN CT21055L BMC
2 253 ₴
- Немає в наявності
- Код: CT21055L BMC
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Акумуляторна дриль-шуруповерт CROWN CT21055L BMC служить для свердління отворів і роботи з різьбовим кріпленням. Завдяки наявності функції реверсу і регулювання крутного моменту і швидкості досягається функціональність інструменту. За зручність роботи відповідають:
Технічні характеристики Crown CT21055L BMC
|
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 19 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.06 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| 2 і більше акумулятора | є |
| 2 і більше швидкості обертання | є |
| Акумуляторна батарея / зарядний пристрій | +(2)/+ |
| Біт-насадки / свердла | - / - |
| Бічна рукоятка / глибиномір | - / - |
| Вага (кг) | 1,06 |
| Час заряду акумулятора, год | 1 |
| Діаметр патрона, мм | 10 |
| Ємність акумулятора, А/год | 1,5 |
| Ще | Немає |
| Загвинчування шурупів | є |
| Кількість ступенів крутного моменту | немає даних |
| Максимальний крутний момент, Н*м | 27 |
| Напруга живлення акумулятора, В | 14,4 |
| Плавне регулювання обертів | є |
| Розміри, мм | немає даних |
| Регулювання величини крутного моменту | є |
| Свердління бетону | немає даних |
| Свердління дерева | 28 |
| Свердління сталі | 10 |
| Швидкість обертання, об/хв | 0-400 / 0-1400 |
| Швидкість ударів, уд/хв | Немає |
| додатковий комплект щіток | Немає |
| кейс | є |
- Ціна: 2 253 ₴





