
Домкрат вантажний 50т 280-450 мм TORIN TH95004
7 638 ₴
- В наявності
- Код: TH95004
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат вантажний 50т 280-450 мм TORIN TH95004 при невеликих розмірах здатний піднімати й утримувати до 50 тонн. Висота домкрата 280 мм, а максимальна висота підйому 450 мм. TORIN TH95004 має широке масивна основа, що забезпечує надійну стійкість для безпечної роботи. Вага домкрата 25,8 кг. Особливості: Термічно оброблений шток дозволяє легко регулювати висоту підхоплення і максимальну висоту підйому. Ребриста поверхня плями контакту забезпечує велику зону підхоплення і надійне зчеплення. Широка міцна основа забезпечує стабільність і міцність. Всі навантажувальні точки посилені, що підвищує довговічність і надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Висота підхоплення | 280 мм |
| Висота підйому | 450 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 50000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 25.8 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 638 ₴
