
Домкрат двоштоковий низькопрофільний 6 т 215-485 мм TORIN TF0602
3 544 ₴
- В наявності
- Код: TF0602
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат двоштоковий низькопрофільний 6 т 215-485 мм TORIN TF0602 має двоштокову систему, завдяки чому здатний підіймати вантаж на велику висоту. Надійна та стійка конструкція домкрата робить роботу безпечною, а довга ручка дасть змогу комфортно підіймати та опускати вантаж. Максимальна вантажність TORIN TF0602 — 6 тонн, а висота підіймання 55 см, що робить його чудовим помічником під час роботи не тільки з легковими авто, але й з джипами та мікроавтобусами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Висота підхоплення | 215 мм |
| Висота підйому | 485 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 9 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 544 ₴


