
Домкрат 5 т 216-413 мм пляшковий у кейсі TORIN T90504S
1 708 ₴
- Немає в наявності
- Код: T90504S
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат 5 т 216-413 мм пляшковий у кейсі TORIN T90504S в кейсі має вантажність 5 т, а максимальну висоту підіймання 413 мм, що більш ніж достатньо для роботи не тільки з легковими автомобілями, а й з джипами та мікроавтобусами. Висота домкрата T90504S — 216 мм, а вага — 4,5 кг. Домкрат незамінний помічник за потреби підіймання автомобіля для заміни колеса або виконання інших ремонтних робіт. Особливості: • Загартований гвинтовий подовжувач дає змогу регулювати максимальну висоту підіймання. • Зручна рифлена п'ята з термообробкою, забезпечує широку зону підхоплення та надійне зчеплення. • Широка та міцна основа забезпечує стійкість і безпеку. Всі точки нагрудження посилені, що підвищує довговічність і надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Висота підхоплення | 216 мм |
| Висота підйому | 413 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 4.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 708 ₴
