
Домкрат телескопічний 10т 125-225 мм професійний низькопрофільний TORIN TH810002
4 383 ₴
- В наявності
- Код: TH810002
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат телескопічний 10т 125-225 мм професійний низькопрофільний TORIN TH810002. Основні особливості: двухштоковый, має широку основу (надає стійкість), істотний запас міцності (збільшить термін служби, надійність), ребристий п'ятак, матеріал загартована сталь, не вимагає спеціального обслуговування, простий в експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Висота підхоплення | 125 мм |
| Висота підйому | 225 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 7.7 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 383 ₴



