
Домкрат 10т пляшковий 230-460 мм TORIN T91004
1 985 ₴
- В наявності
- Код: T91004
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат 10т пляшковий 230-460 мм TORIN T91004 має компактні розміри та невелику вагу на 6.8 кг. Висота домкрата 230 мм, а максимальна вантажність до 10 тонн. Домкрат TORIN T91004 має широку основу, завдяки чому збільшується стійкість і безпека під час роботи. Максимальна висота підіймання становить 380 мм, водночас можна компенсувати різницю між домкратом і кузовом завдяки гвинту, що викручується. Поверхня дотику домкрата T91004 з кузовом має ребристу форму для кращого зчеплення. Домкрат TORIN T91004 простий у використанні та не вимагає спеціальних знань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Висота підхоплення | 230 мм |
| Висота підйому | 460 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 6.6 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 985 ₴

