
Домкрат вантажний 50т 290-450 мм пневмогідравлічний TORIN TRQ50002
13 750 ₴
- В наявності
- Код: TRQ50002
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат вантажний 50т 290-450 мм пневмогідравлічний TORIN TRQ50002 являє собою механізм для підйому важких штучних вантажів при виконанні ремонтних, монтажних чи вантажно-розвантажувальних робіт. Домкрат працює від ручного приводу, також додатково оснащений пневмоприводом. Ідеально підходить для обслуговування вантажних автомобілів та комерційного транспорту на шиномонтажах і автосервісах вагою до 50тонн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Висота підхоплення | 290 мм |
| Висота підйому | 450 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 50000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневмогідравлічний |
| Власна вага | 34 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 13 750 ₴
