
Домкрат для вантажних автомобілів 32т 285-465 мм TORIN T93204
6 530 ₴
- В наявності
- Код: T93204
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат для вантажних автомобілів 32т 285-465 мм TORIN T93204 компактних розмірів, але при цьому здатний піднімати й утримувати до 32 тонн. Для безпеки роботи у TORIN T93204 широка і стійка платформа. Висота домкрата 285 мм, а максимальна висота підйому 465 мм Вага домкрата 22,3 кг, а для зручності перенесення є ручка. Особливості: • Термічно оброблений шток дозволяє легко регулювати висоту підхоплення і максимальну висоту підйому. • Ребриста поверхня плями контакту забезпечує велику зону підхоплення і надійне зчеплення. • Широка міцна основа забезпечує стабільність і міцність. Всі навантажувальні точки посилені, що підвищує довговічність і надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Висота підхоплення | 285 мм |
| Висота підйому | 465 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 32000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 22.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 530 ₴





