
Пензель флейцовий INTERTOOL KT-1263
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: KT-1263
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габарити | |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.048 кг |
| Довжина | 46 |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Обсяг | 0,000185 |
| Товщина | 10 мм |
- Ціна: 27 ₴
