
Ключ накидний 24 мм односторонній (ударний, під трубу) TOPTUL кут 45° AAAS2424
607 ₴
- В наявності
- Код: AAAS2424
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ накидний 24 мм односторонній (ударний, під трубу) TOPTUL кут 45° AAAS2424
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 24 мм |
| Тип ключа | односторонній (ударний) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 382 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | накидний |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 607 ₴

