
Ключ комбінований TOPTUL 29мм AAEB2929
507 ₴
- В наявності
- Код: AAEB2929
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ комбінований TOPTUL 29мм AAEB2929
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Розмір max | 29 мм |
| Розмір min | 29 мм |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 339 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Комбінований |
| Розмір | 29 мм |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 507 ₴

