
Викрутка зірочка TORX T30 з отвором TOPTUL FEAB3013
176 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: FEAB3013
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Викрутка зірочка TORX T30 з отвором TOPTUL FEAB3013
| Тип: | Стандартна |
| Тип наконечника: | TORX з отвором |
| Розмір: | T30 |
| Довжина робочого стрижня: | 125 мм |
| Довжина загальна: | 240 мм |
| Матеріал рукоятки: | Пластік + Гума |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Довжина інструменту | 240 мм |
| Маркування накінечника | TX 30 |
| Матеріал ручки | Багатокомпонентний |
| Тип викрутки | Torx (зіркоподібний шестипроменевої) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номер шліца | 30 |
| Тип | Стандартна |
| Тип наконечника | Зірочка (Torx) |
- Ціна: 176 ₴

