
Шліфмашина кутова мережева AEG : 1000 Вт, Ø= 125 мм, 11500 об/хв (WS10-125)
3 525 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4935451301
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4935451302
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 525 ₴

