
Бензокоса VORSKLA ПМЗ 5300
3 080 ₴
- В наявності
- Код: 0301005
- +380 (95) 138-62-35
Опис бензокоса VORSKLA ПМЗ 5300:
Бензотример VORSKLA ПМЗ-5300 прекрасно підходить для роботи на вашій садовій ділянці. Цей інструмент має потужний і надійний мотор, його деталі поршневої групи мають підвищену зносостійкість. Мотор може гарантувати надійну роботу незалежно від умов. До переваг мотокоси VORSKLA ПМЗ 5300 також необхідно приписати помітно великий крутний момент. Використан паливний бак зі збільшеним об'ємом, що дало змогу неабияк підвищити тривалість роботи без дозаправляння.
Одночасно з цим варто зазначити, що коса дуже економічна, завдяки системі подавання палива гарантована найвища ефективність роботи мотора. Запустити бензокосу ВОРСКАЛА ПМЗ-5300 дуже легко навіть на морозі, оскільки є система підсмоктування палива. Не можна не згадати про зручну ручку, яка забезпечує міцне утримання інструмента. Щоб підвищити зручність роботи, коса має ремінь через плече, що забезпечує рівномірний розподіл навантаження.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Простота в експлуатації
- Легкий ручний старт
- Економність
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензотример Vorskla ПМЗ 5300
- 3 зубчастий диск
- Шпуля з ліскою
- Плечовий ремінь
- Набір інструментів
- Бачок для підготовки палива
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Потужність двигуна | 3.26 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
- Ціна: 3 080 ₴






