
Тример бензиновий (мотокоса) APRO ВТ 1600
3 937 ₴
- Немає в наявності
- Код: 899117
- +380 (95) 138-62-35
Опис мотокоса APRO ВТ 1600:
Мотокоса APRO ВТ 1600 – потужний інструмент, призначений для роботи на великих ділянках землі. Вона забезпечена бензиновим двигуном потужністю 1,9 л. та здатна працювати протягом тривалого часу без перерви.
Мотокоса APRO ВТ 1600 має міцний та легкий корпус, що забезпечує надійність та довговічність. Вона оснащена зручною рукояткою, яку можна регулювати по висоті для найкращої відповідності вашому зростанню, що забезпечує зручність та комфорт при роботі. Антивібраційна система знижує стомлюваність оператора та дозволяє довше працювати без перерви.
Мотокоса APRO ВТ 1600 є ідеальним вибором для косіння трав та інших рослинних матеріалів на великих ділянках землі. Її потужний двигун та металевий ніж дозволяють швидко та ефективно справлятися з роботою, а регулювання висоти рукоятки та антивібраційна система забезпечують комфорт при роботі протягом тривалого часу.
Технічні характеристики тример бензиновий APRO ВТ 1600:
- Об'єм двигуна 49,3 см.куб
- Тип двигуна 2-х тактний
- Швидкість обертання 7500 об/хв
- Номінальна потужність 1600 Вт/ 2,2 к.с
- Діаметр скошування ліскою 440мм
- Діаметр скошування диском 255 мм
- Артикул 899117
- Гарантійний термін 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 440 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Потужність двигуна | 2.2 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 49.3 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
- Ціна: 3 937 ₴





