
Акумуляторна кутова шліфмашина (болгарка) KRAISSMANN 1253 AWS-BL 20 MP (безщіткова, без АКБ та ЗУ)
1 593 ₴
- В наявності
- Код: 0107031
+380 (98) 636-57-04
- +380 (95) 138-62-35
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис акумуляторна болгарка KRAISSMANN 1253 AWS-BL 20 MP
Увага! Інструмент поставляється без акумуляторів та зарядного пристрою, які купуються окремо.
Акумуляторна кутова шліфмашина KRAISSMANN 1253 AWS-BL 20 належить до бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею та універсальний зарядний пристрій серії M-POWER.
- Надійна, легка та універсальна кутова шліфмашина
- Потужний безщітковий двигун з високою стійкістю до перевантажень для виконання більш складних завдань
- Два швидкісних режими
- Швидка система кріплення захисного кожуха
Характеристики KRAISSMANN 1253 AWS-BL 20 MP:
- Кількість обертів: 3500/8500 об/хв
- Діаметр диску:125 мм
- Різьба шпинделя: М14
- Тип акумулятора літій-іонний
Комплектація KRAISSMANN 1253 AWS-BL 20 MP:
- болгарка KRAISSMANN 1253 AWS-BL 20
- захисний кожух
- додаткова рукоятка
- ключ для фіксації диску
- посібник з експлуатації
- картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
- Ціна: 1 593 ₴





